در راستای واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس؛

سند مالکیت مرغوبکار و درفشی‌فر تا ۲ هفته آینده اخذ می‌شود

معاون سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه سند مالکیت مجموعه‌های مرغوبکار و درفشی‌فر برای واگذاری به استقلال و پرسپولیس تا ۲ هفته آینده اخذ می‌شود، گفت: بحث انتقال کمپ حجازی و شهدای گمنام هم در دستور کار هیات دولت است.

به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی به نقل از ایرنا، ابوالقاسم شمسی جامخانه اظهار داشت: جلسات هفتگی در خصوص بررسی پذیرش دو شرکت فرهنگی ورزشی استقلال و پرسپولیس به ریاست «مسعود سلطانی‌فر» وزیر ورزش و جوانان برگزار شد که عمده بحث ما ادامه فرآیند اصلاح ساختار مالی دو باشگاه و به خصوص بحث افرایش سرمایه آنان بود.

وی افزود: نکته مهم که مطرح و پیگیری شد، این بود که به هرکدام از این باشگاه‌های فرهنگی ورزشی دو مجموعه داده می‌شد. بر این اساس به باشگاه استقلال مجموعه‌های ورزشی شهید مرغوبکار و کمپ مرحوم حجازی واگذار و به پرسپولیس نیز مجموعه درفشی‌فر و شهدای گمنام داده شد.

معاون شرکت‌ها و قیمت گذاری بنگاههای سازمان خصوصی سازی ادامه داد: بحث مستندسازی پیگیری شد که خبرهای خوبی داشتیم و به امید خدا ظرف دو هفته آینده سند مالکیت درفشی‌فر و مرغوبکار اخذ می‌شود و بحث انتقال کمپ حجازی و شهدای گمنام هم در دستور کار هیات دولت است و در راستای قانون محاسبات عمومی، این انتقال صورت و متعاقبا سند مالکیت اخذ می‌شود.

معاون سازمان خصوصی تصریح کرد: نکات دیگری از جمله تعیین تکلیف اختلاف حساب‌هایی که با حامیان مالی دو باشگاه وجود دارد. بر این اساس ثبت علائم تجاری باشگاه از طرف اداره کل ثبت علائم تجاری و بحث مشکلاتی که در بندهای حسابرس گزارش سال قبل آنها وجود داشت پیگیری شد تا شفافیت لازم را برای ورود این شرکت‌ها به بازار سرمایه داشته باشیم.

مهدی حاجی وند
تهیه کننده:

مهدی حاجی وند

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *