صفحه اصلي > مقالات-پايان نامه-پژوهش > دستور العمل حمايت از پايان نامه هاي دانشجويي 
 

دستورالعمل حمايت از پايان‌نامه‌هاي دانشجويي

در زمينه خصوصي‌سازي

 

با توجه به مجوز شماره 2863/1/ص مورخ 9/6/1387 معاونت علمی و فن آوری ریاست جمهوری، به منظور استفاده از ظرفيت علمي و تحقيقاتي موجود در مراجع دانشگاهي جهت دستیابی به اهداف خصوصی سازی و توسعه بخش خصوصی، شورای طرحهای کاربردی سازمان خصوصي‌سازي اقدام به تصويب دستورالعمل حمايت از پايان‌نامه‌هاي دانشجويي در مقاطع دکتری و كارشناسي ارشد به شرح زير مي‌نمايد:

ماده 1- سازمان خصوصی سازی از پایان نامه های انجام یافته ای که موضوع آنها در ارتباط با خصوصی سازی، توسعه بخش خصوصی، مأموریت و شرح وظایف این سازمان باشند، به شرح مفاد این دستورالعمل حمایت خواهد نمود.

 

تبصره 1: دانشجویان علاقه مند می توانند فرم تکمیل شده تقاضانامه مربوط به درخواست تسهیلات حمایت مالی پایان نامه دانشجویی از سوی سازمان، به همراه یک نسخه از پایان نامه خود را از طریق دبیرخانه شورای طرحهای کاربردی، به سازمان ارائه نمایند.

تبصره 2: جهت تشخيص ارتباط موضوع پایان نامه ها با موضوعات خصوصی سازی، توسعه بخش خصوصی، مأموریت و شرح وظایف سازمان و تأئيد کاربردی بودن نتایج آنها، دبیرخانه شورای طرحهای کاربردی سازمان موظف است پایان نامه های پیشنهادی را بررسی نموده و نتایج حاصله را جهت اتخاذ تصمیم در خصوص تأئيد یا رد پایان نامه های مزبور به شورای طرحهای کاربردی ارائه نماید.

ماده 2- پايان‌نامه‌هاي مقطع دكتري تا سقف 15.000.000 ريال و پايان‌نامه‌هاي مقطع كارشناسي ارشد تا سقف 10.000.000 ريال مورد حمايت مالي واقع خواهند شد.

تبصره: مبلغ ياد شده پس از تأئيد پایان نامه، دریافت پاسخ استعلامات مورد نیاز بوسیله سازمان از دانشگاه مربوطه و تحویل یک نسخه از پایان نامه بصورت مکتوب و همچنین در قالب لوح فشرده به سازمان، با پيشنهاد دبير شورا و تأئيد نايب رئيس شورا و پس از كسر كليه كسورات قانوني پرداخت خواهد شد.

ماده 3- دبیرخانه شورای طرحهای کاربردی سازمان به‌عنوان ناظر و هماهنگ‌كننده اجراي اين دستورالعمل تعيين مي‌گردد.

ماده 4- فراخوان موضوع اين دستورالعمل، به روش‌هاي گوناگون از جمله اطلاع‌رساني از طريق سايت سازمان و مکاتبه با دانشگاه‌ها، صورت مي‌پذيرد.

جهت دریافت فایل مذکور اینجا را کلیک نمایید...