صفحه اصلي > اخبار سايت 
 


ارائه 3 خدمت جدید توسط سازمان خصوصی سازی در نمایشگاه الکامپ امسال

يکشنبه ٢٣ تير ١٣٩٨ | ١٥:١٦ کد : ٩٩٩٥ تازه ترین اخبار
تعداد بازدید:430
مدیرکل دفتر فناورزی اطلاعات سازمان خصوصی سازی گفت: این سازمان در نمایشگاه الکامپ امسال حضور دارد و به ارائه 3 خدمت جدید در کنار سایر خدمات خود خواهد پرداخت.
ارائه 3 خدمت جدید توسط سازمان خصوصی سازی در نمایشگاه الکامپ امسال

به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی، مهدی طریحی با اشاره به برگزاری نمایشگاه الکامپ از 27 تا 30 تیرماه امسال در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران گفت: سازمان خصوصی سازی نیز مانند دو سال گذشته در این نمایشگاه شرکت خواهد کرد و به ارائه خدمات الکترونیکی در راستای اجرای وظایف خود می پردازد.

مدیرکل دفتر فناورزی اطلاعات سازمان خصوصی سازی با بیان این که در این نمایشگاه سازمان خصوصی سازی به ارائه 3 خدمت جدید در کنار سایر خدمات خود خواهد پرداخت افزود: رونمایی از نسخه جدید سامانه الکترونیکی سهام عدالت با امکانات جدید و نیز سامانه سهام ترجیحی و سیستم الکترونیکی رسیدگی به پیشنهادات، انتقادات و درخواستهای مردمی سازمان خصوصی سازی از جمله این موارد است.

وی در تشریح نسخه جدید سامانه الکترونیکی سهام عدالت با امکانات جدید اضافه کرد: بهینه سازی محیط کاربری این سامانه از جمله این موارد است که تغییرات اعمال شده علاوه بر جدابیت بصری بیشتر برای مخاطبان، مواردی همچون اطلاعات تماس در تمامی صفحات را نیز شامل می شود که باید به این موارد استعلام سریع را که اطلاعات مختصری از سهامدار بودن یا نبودن مراجعه کنندگان و نیز اطلاع از درج شماره شبای بانکی برای دریافت سود سهام را در کمترین زمان ممکن به مراجعه کننده ارائه می دهد.

طریحی ادامه داد: علاوه بر این اصلاح شماره تماس دارندگان سهام عدالت و نیز امکان ثبت شماره شبای جدید توسط آنان از دیگر امکاناتی است که در نسخه جدید سامانه الکترونیکی سهام عدالت در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.

وی همچنین با اشاره به راه اندازی سامانه سهام عدالت از 17 اسفندماه سال 95 گفت: تا کنون بیش از 197 میلیون خدمت الکترونیک توسط این سامانه به بیش از 44 میلیون نفر مراجعه کننده(بدون احتساب مراجعه چند باره توسط یک فرد) صورت گرفته است که این امر نشان از این دارد که این سامانه بدون وقفه و خطا به عنوان پربازدیدترین سامانه الکترونیکی کشور در حال ارائه خدمت به هموطنان عزیز می باشد.

مدیرکل دفتر فناورزی اطلاعات سازمان خصوصی سازی همچنین استفاده از تکنولوژی منحصر به فرد با استفاده از تخصص، تعهد و پشتکار کارشناسان سازمان خصوصی سازی را از دیگر خصوصیات این سامان بر شمرد که آن را به یک سامانه ملی و ابرسامانه در کشور تبدیل کرده است.

وی با اشاره به این که بانک اطلاعاتی این سامانه به صورت مداوم با سامانه های دیگر از جمله سامانه ثبت اجوال در ارتباط و در حال بروز شدن و پایش است گفت: این تعامل در راستای پایش اطلاعات مربوط به مشمولان سهام عدالت که در قید حیات هستند و آن دسته از مشمولانی که فوت کرده اند صورت می گیرد.

طریحی گفت: بر این اساس تا به امروز 233 هزار و 503 پرونده از وراث مربوط به متوفیان سهام عدالت که به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه و مدارک لازم را ارائه نموده اند، مورد بررسی قرار گرفته که در این راستا 35 هزار و 972 نفر به مشمولان سهام عدالت اضافه شده اند و برای 197 هزار و 531 نفر از مشمولان نیز افزایش سهم سهام عدالت رقم خورده است.

در پایان لازم به ذکر است نمایشگاه الکامپ از روز 5 شنبه 27 تیرماه لغایت 30 تیرماه در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار و سازمان خصوصی سازی نیز به اتفاق دستگاههای ذیل وزارت امور اقتصادی و دارایی به صورت فعال در غرفه 41 و از ساعت 10 صبح الی 18 پذیرای بازدیدکنندگان می باشد، همچنین کارگاه آموزشی نیز توسط این سازمان روز شنبه 29 تیرماه از ساعت 10 الی 11 صبح برای علاقمندان و مخاطبان در محل سالن نمایشگاه در نظر گرفته شده است.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

/*انتهای پیام*/