صفحه اصلي > اخبار سايت 
 


شرایط واگذاری شرکت آلومینیوم المهدی و دارایی‌های طرح آلومینیوم هرمزال از سوي سازمان خصوصي سازي اعلام شد

شنبه ٢٤ آذر ١٣٩٧ | ١٢:٤٠ کد : ٩٥٤٩ تازه ترین اخبار
تعداد بازدید:1251
سازمان خصوصی سازی در راستای وصول مطالبات از خریدار قبلی، شرایط واگذاری و انتقال سهام شرکت آلومینیوم المهدی و دارایی‌های طرح آلومینیوم هرمزال را اعلام کرد.
شرایط واگذاری شرکت آلومینیوم المهدی و دارایی‌های طرح آلومینیوم هرمزال از سوي سازمان خصوصي سازي اعلام شد

 

به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی، سازمان خصوصی‌سازی با انتشار فراخوانی اعلام کرد: به منظور وصول مطالبات از خریدار قبلی نسبت‌ به واگذاری و انتقال سهام شرکت آلومینیوم المهدی و دارایی‌های طرح آلومینیوم هرمزال با مشخصات و شرایط مصوب اقدام می‌کند.

بر این اساس، میزان سهام قابل واگذاری آلومینیوم المهدی 73.36 درصد و میزان دارایی قابل واگذاری دارایی‌های طرح آلومینیوم هرمزال 100 درصد سهام این شرکت را شامل می‌شود.

همچنین شرایط پرداخت وجه این معامله به‌صورت 340 میلیارد تومان به‌عنوان حصه نقدی معامله، پرداخت باقی‌مانده ثمن معامله به‌صورتی تعیین شده که خریدار، تمام اقساط مربوط به این معامله را که خریدار قبلی تعهد کرده اما سررسید آن فرانرسیده، تقبل و پرداخت می‌کند.

علاوه بر این خریدار کلیه وجوه ریالی و ارزی پرداختی خریدار قبلی، بابت اقساط قرارداد واگذاری و سایر تعهدات مالی مندرج در قرارداد را پس از حسابرسی ویژه توسط سازمان خصوصی‌سازی، ظرف مدت سه ماه پس از ابلاغ نتیجه حسابرسی به این سازمان پرداخت می‌کند. ضمن اینکه خریدار متعهد است بابت حسن انجام این تعهد یک فقره چک به‌ مبلغ هزار میلیارد تومان به سازمان خصوصی‌سازی تحویل دهد. خریدار متعهد است اقساط قرارداد تسهیلات دریافت‌ شده از بانک صنعت و معدن را در سررسیدهای مقرر طبق جدول پیوست پرداخت کند.

بر این اساس، متقاضیان می‌توانند حداکثر تا پایان وقت اداری 27 آذر ماه نسبت به ارائه تضمین خرید به ارائه پیشنهاد اقدام کنند و سازمان خصوصی‌سازی در رد یا قبول هر یک از پیشنهادهای واصله مختار است.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

/*انتهای پیام*/