صفحه اصلي > اخبار سايت 
 


پوری حسینی:

ارزش‌گذاری مجدد سرخابی‌ها در گرو مصوبه هیات وزیران

سه شنبه ١٣ آذر ١٣٩٧ | ١٠:٢١ کد : ٩٥٣٥ تازه ترین اخبار
تعداد بازدید:2582
رئیس کل سازمان خصوصی سازی درباره روند واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: به محض اینکه مصوبه هیات وزیران در مورد واگذاري دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اصلاح شود، این دو باشگاه را بار دیگر ارزش‌گذاری می‌کنیم و به مزایده خواهیم گذاشت.
ارزش‌گذاری مجدد سرخابی‌ها در گرو مصوبه هیات وزیران

به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی، پوری حسینی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: قیمت‌های اعلام شده در خصوص استقلال و پرسپولیس كه از سوي افراد مختلف مطرح مي شود بيشتر گمانه‌زنی بوده و از آنجا که فعلا مصوبه جدیدی از طرف هیات وزیران برای خصوصی‌سازی این دو باشگاه اعلام نشده، کار کارشناسی در مورد قيمتگذاري سرخابي ها صورت نپذیرفته است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه در سال‌های گذشته قیمت‌گذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس صورت گرفته بود، در حال حاضر نمی‌توان به آن قیمت‌ها استناد کرد، چرا که شرایط اقتصاد و همچنين وضعيت دو تيم با گذشت سال‌ها تغییر کرده و آن ارزشگذاری‌ها دیگر اعتبار ندارد.

پوری‌حسینی تاکید کرد: سازمان خصوصی‌سازی  به محض دریافت مجوز این آمادگی را دارد که این دو باشگاه را ارزش‌گذاری و آگهی مزايده آن را درج کند. بعد از طی این مراحل این دو باشگاه با قیمت پایه مشخص که در ارزش‌گذاری به دست آمده به مزایده گذاشته می‌شوند.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

/*انتهای پیام*/