صفحه اصلي > اخبار سايت 
 


عملیات تقسیم و اختصاص سهام عدالت فوت شدگان به وراث آنان آغاز شد

چهارشنبه ١٣ تير ١٣٩٧ | ١٢:٠٠ کد : ٩١٢٩ تازه ترین اخبار
تعداد بازدید:528
عملیات تقسیم و اختصاص سهام عدالت مشمولان فوت شده سهام عدالت به وراث قانونی اين مشمولان از 16 تیرماه 1397 آغاز می‌شود.
عملیات تقسیم و اختصاص سهام عدالت فوت شدگان به وراث آنان آغاز شد

عملیات تقسیم و اختصاص سهام عدالت مشمولان فوت شده سهام عدالت به وراث قانونی اين مشمولان از 16 تیرماه 1397 آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی، عملیات تقسیم و اختصاص سهام عدالت مشمولان فوت شده سهام عدالت به وراث قانونی اين مشمولان از روز شنبه مورخ 16 تیر ماه 1397 آغاز می‌شود.
بر اساس این گزارش، در این مرحله كليه ورثه قانونی اشخاص متوفی با در اختیار داشتن اصل گواهی حصر وراثت و کارت ملی خود می‌بایستی به دفاتر منتخب پیشخوان دولت که اسامی اين دفاتر منتخب در سایت اطلاع رسانی سهام عدالت به نشانی www.samanese.ir منتشر شده است مراجعه نمایند و تقاضای تقسیم سهام عدالت شخص متوفی را بین تمامی وراث یا یکی از ورثه تکمیل و امضا کنند تا سهام عدالت فرد متوفی  به آنان اختصاص داده شود.
مطابق این اعلام سازمان خصوصی سازی، در این مرحله تنها وراثی که تمامی آنان در قید حیات هستند از امکان تقسیم و اختصاص سهام عدالت برخوردارند و حضور کلیه وراث قانونی یا وکلای قانونی آنان و یا ولی و قیم شخص وارث در دفاتر منتخب پیشخوان دولت الزامی است. این گزارش همچنین می‌افزاید اسناد و مدارک مورد نیاز که می‌بایستی همراه ورثه بوده و به دفاتر پیشخوان ارائه شود و سایر جزئیات لازم از طریق اطلاعیه‌های سازمان خصوصی سازی و از طریق سامانه اینترنتی به  نشاني فوق اطلاع رسانی می‌شود.
در خاتمه نیز طبق گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی علام شده است کلیه افراد مراجعه کننده به دفاتر منتخب پیشخوان همچنین می‌بایستی با همراه خود یک شماره شبای بانکی مربوط به حساب بانکی معتبر خود را داشته باشند تا پس از اعلام آن به سامانه سهام عدالت از طريق اين دفاتر پيشخوان، امکان برخورداری از سود سهام عدالت از طریق واریز این سود به شماره شبا بانکی آنان فراهم شود.
 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

/*انتهای پیام*/