صفحه اصلي > اخبار سايت 
 


4.5 ميليون كارگر ساختماني 240 ميليارد تومان سود سهام عدالت گرفتند

سه شنبه ٨ اسفند ١٣٩٦ | ١٥:٢٤ کد : ٨٨٢٧ بولتن خبری
تعداد بازدید:606
باقي مانده سود سهام عدالت عملكرد سال مالي 1395 شركتهاي سرمايه پذير مربوط به كارگران فصلي و ساختماني به حساب اين گروه از مشمولان واريز شد.
4.5 ميليون كارگر ساختماني 240 ميليارد تومان سود سهام عدالت گرفتند

به گزارش خبرنگار اقتصادي خبرگزاري تسنيم؛ در راستاي اجراي موارد مربوط به ساماندهي سهام عدالت و مطابق برنامه ريزي صورت گرفته، باقي مانده سود سهام عدالت عملكرد سال مالي 1395 شركتهاي سرمايه پذير مربوط به كارگران فصلي و ساختماني به حساب اين گروه از مشمولان واريز شد.

اين گزارش مي افزايد: تعداد مشمولاني كه در اين مرحله به عنوان واريز مرحله تكميلي، از سود سهام عدالت عملكرد سال مالي 1395 برخوردار شده اند حدود 4ميليون و 500 هزار نفر از كارگران فصلي و ساختماني هستند كه مبلغي بالغ بر 240 ميليارد تومان سود سهام عدالت از طريق بانك هاي عامل كشور به حساب آنان واريز شده است.

بر اين اساس مانده سود سهام عدالت اين گروه از مشمولان سهام عدالت به عنوان هجدهمين گروه از مشمولان در حالي از روز گذشته انجام شده است كه تنها تسويه مابقي سود سهام عدالت دو گروه ديگر از مشمولان باقي مانده كه سازمان خصوصي سازي در تلاش است تا تسويه حساب سود سهام عدالت عملكرد سال مالي 1395 شركتهاي سرمايه پذير اين دو گروه نيز تا پايان سال انجام شود.

گفتني است آن دسته از مشمولاني كه پس از تسويه حساب سود سهام عدالت گروه هاي مربوط به خود اقدام به ثبت شماره شباي حسابي بانكي در سامانه سهام عدالت كرده اند و نيز آن دسته از مشمولاني كه از اين به بعد اقدام به ورود شماره شباي حساب بانكي خود در سامانه سهام عدالت مي كنند، پس از تأييد شماره شباي آنها و نيز پس از تسويه كامل سود سهام عدالت با كليه گروهها، سود سهام خود را دريافت خواهند كرد. 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

/*انتهای پیام*/