صفحه اصلي > اخبار سايت 
 


بلوك ٩.٩٩ درصدي ايران ترانسفو روي ميز فروش مي رود

يکشنبه ١٣ آبان ١٣٩٧ | ١٤:١١ کد : ٩٤٦٩ بولتن خبری
تعداد بازدید:678
بلوك ٩.٩٩ درصدي سهام شركت ايران ترانسفو در روز ٢٨ آبان توسط سازمان خصوصي سازي در بورس اوراق بهادار عرضه مي شود.
 بلوك ٩.٩٩ درصدي ايران ترانسفو روي ميز فروش مي رود

بلوك ٩.٩٩ درصدي سهام شركت ايران ترانسفو در روز ٢٨ آبان توسط سازمان خصوصي سازي در بورس اوراق بهادار عرضه مي شود.
 
 
بورس24 : بلوك 9.99 درصدي سهام شركت ايران ترانسفو شامل 3 ميليارد و 750 ميليون سهم توسط سازمان خصوصي سازي در روز 28 آبان ماه امسال، در بورس اوراق بهادار عرضه مي شود.

اين ميزان سهام به صورت وكالتي از سوي شركت صنعت و تجارت آداك به صورت نقد و يا نقد و اقساط به قيمت پايه هر سهم 7800 ريال روي ميز فروش مي رود.

براي اين واگذاري كارگزاران خريدار در صورتي مجاز به ورود سفارش خريد به سامانه معاملاتي هستند كه 10 درصد ارزش سهام مورد معامله بر اساس قيمت پايه را به صورت نقد يا به صورت ضمانت نامه بانكي بدون قيد و شرط (به مدت حداقل دو ماه از تاريخ عرضه) از مشتري دريافت كرده و حسب مورد به حساب شركت سپرده گذاري مركزي اوراق بهادار و تسويه وجوه واريز يا ارائه نمايند و تاييديه شركت مزبور را مبني بر اخذ تضامين مربوطه، به شركت بورس اوراق بهادار تهران ارايه كنند.

همچنين كسب اطلاعات كافي و وافي از وضعيت مالي، اقتصادي، فني و حقوقي شركت مورد واگذاري قبل از تاريخ انجام معامله بر عهده خريدار يا خريداران است. خريدار يا خريداران بعد از واگذاري، حق هيچگونه ادعا عليه شركت بورس اوراق بهادار تهران و سازمان بورس اوراق بهادار به استناد نداشتن اطلاعات لازم از اسناد و صورتهاي مالي، اقتصادي، فني و حقوقي و آخرين وضعيت حسابها و موارد اعلامي و اطلاعات ديگر مربوط به سهام مورد معامله و شركت مربوطه را ندارند.
منبع خبر:
 بورس ۲۴
 

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

/*انتهای پیام*/