صفحه اصلي > اخبار سايت 
 


34.5 ميليون شماره شبا ثبت شد

چهارشنبه ١٧ آبان ١٣٩٦ | ١٤:٤٩ کد : ٨٥١٨ -
تعداد بازدید:336
اخبار پولي مالي-ورود شماره شبا به سامانه سهام عدالت از سوي كساني كه مشمول دريافت هستند از مرز 34.5 ميليون نفر گذشت.
 34.5 ميليون شماره شبا ثبت شد

اخبار پولي مالي-ورود شماره شبا به سامانه سهام عدالت از سوي كساني كه مشمول دريافت هستند از مرز 34.5 ميليون نفر گذشت.
 
 
به گزارش اخبار پولي مالي- جعفر سبحاني، مشاور رئيس كل سازمان خصوصي سازي گفت: ورود شماره شبا از سوي كساني كه مشمول دريافت سود سهام عدالت هستند، از مرز 34.5 ميليون نفر گذشته است و افرادي كه بعد از نصب ويرايش 4 سامانه سهام عدالت كه هفته گذشته به روزرساني شد، صورت وضعيت دارايي هاي خود را مشاهده كرده اند، به 40 ميليون نفر رسيده است.

مشاور رئيس كل سازمان خصوصي سازي افزود: از يكم آبان ماه جاري، به مدت 4 روز سامانه سهام عدالت به منظور بروزرساني سيستم و تغييرات لازم از دسترس عموم مشمولان سهام عدالت خارج شد كه با پايان اين زمان، چند روزي است دوباره امكان ثبت شماره شباي بانكي و مشاهده صورت وضعيت دارايي مشمولان سهام عدالت در نسخه جديد سامانه اين سهام فراهم شده است.

سبحاني ادامه داد: بر اين اساس تمامي مشمولان سهام عدالت و بازماندگان فوت شدگان اين سهام مي توانند با وارد كردن اطلاعات هويتي مشمولان در سامانه سهام عدالت، از صورت وضعيت مربوطه آگاه شوند و در صورتي كه تا كنون شماره شباي حساب بانكي خود را به اين سامانه اعلام ننموده اند، اقدام به ثبت شماره شباي بانكي خود كنند.

وي گفت: در سامانه سهام عدالت هر فرد مي تواند از مشمول بودن يا عدم مشموليت خود در طرح سهام عدالت اطلاع يابد.

وي افزود: نكته ديگر اين كه هر چند ارزش روز يا واقعي سهام عدالت مشمولان به مراتب از ارزش اسمي آن بالاتر است و حدودا بيش از دو برابر برآورد مي شود، اما در حال حاضر سهام عدالت امكان خريد و فروش نداشته و معامله آن فاقد اعتبار، ممنوع و بلااثر است. از سوي ديگر قالب و ساختار جداول وضعيت تخصيص سود و وضعيت واريز سود در صورتحساب دارايي مشمولان در نسخه جديد سامانه اين سهام تعبيه و طراحي شده است كه پس از شروع مراحل واريز سود مشمولان، گزارش تخصيص و واريز سود به شماره شبا بانكي تاييد شده هر مشمول قابل مشاهده و چاپ يا پرينت خواهد بود. سازمان خصوصي سازي
منبع خبر:
 پولي مالي
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

/*انتهای پیام*/