صفحه اصلي > اخبار سايت 
 


  چاپ        ارسال به دوست

مقاومت‌ها، خصوصی‌سازی را کند کرده‌ است

رئیس کل سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه مقاومتها در خصوصی سازی پر رنگ شده است گفت: در امر واگذاری ها، انرژی ما در حال هدر رفتن است و روند خصوصی سازی در کشور ما بسیار کند پیش می رود.

به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی؛ پوری حسینی در برنامه گفتگوی 18:30 شبکه خبر با اشاره به مقاومتهای موجود بر سر راه اجرای خصوصی سازی در کشور گفت: هیچ‌کس حق ندارد با اصل واگذاری‌ها مخالفت کند و بر این اساس این ادعاها که هر جا این اصل 44 اجرا شود، بیکاری یا رانت در پی دارد، غیرواقع است.
رئیس کل سازمان خصوصی سازی افزود: بر این اساس در همایشی که چند هفته پیش برگزار کردیم ثبات شد که تعداد کارگران شاغل در شرکت‌های واگذار شده از 106 هزار نفر به 112 هزار رسیده است.
وی با اشاره به این که بهترین راه اطلاع‌رسانی در زمینه خصوصی‌سازی رسانه‌ها و افکار عمومی هستند اظهار داشت: هر چند معرفی افرادی که در مقابل اجرای خصوصی‌سازی مقاومت می‌کنند، برای ما مشکل نیست اما این کار راه حل مشکلات نخواهد بود.
پوری حسینی گفت: اگر کسی شبه‌ای در زمینه واگذاریها دارد باید به مراجع قانونی مراجعه و طرح دعوا کند، نه اینکه تنها یا ادعای بیهوده داشته باشد و یا در برابر اجرای خصوصی سازی مقاومت کند.
وی با بیان اینکه مقاومتها در خصوصی سازی پررنگ شده است گفت: در امر واگذاری ها، انرژی ما در حال هدر رفتن است و روند خصوصی سازی در کشور ما بسیار کند پیش می رود.
رئیس کل سازمان خصوصی سازی افزود: بر این اساس باید روسای قوای سه گانه، محکم پای خصوصی سازی بایستند.


٠٨:٤٨ - يکشنبه ١٢ شهريور ١٣٩٦    /    عدد : ٨٢٤٤    /    تعداد نمایش : ٣٧٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج